ارائه دهنده ابزار دقیق، سنسورهای تست و تست های غیر مخرب NDT

 • هدف

هدف از ایجاد فروشگاه میترتولز – Metertools.ir فراهم آوردن محیطی امن و دور از استرس برای بررسی دقیق کالاها و ابزار آلات در حوزه مهندسی، صنایع، درمانی، حمل و نقل، آزمایشگاهی، ساختمان و … بود و با افق  توسعه هرچه بیشتر توزیع و پشتیبانی کالاهای مرغوب، با دوام و برندهای مطرح و مدرن در مهر ماه 1394 پا به عرصه تجارت الکترونیک نهاد و از گام نخست سعی در ارائه سرویس و خدمات امن و انعطاف پذیر به هموطنان عزیز و کلیه تکنسین ها، متخصصین، شرکت ها، کارخانجات، موسسات، استارت آپ های صنعتی در حوزه های مختلف و غیره نموده است.

فعالیت فروشگاه 24 ساعته آنلاین Metertools.ir / Metertools.com با ارائه خدماتی چون مشاوره، پشتیبانی، فروش، گارانتی، وارانتی و خدمات پس از فروش همراه بوده و با توفیق الهی و تکیه بر تجربیات گران بهای کسب شده از نیازهای مخاطبانمان و با پشتوانۀ تیمی متخصص و متعهد با پیشینه  ای بالغ بر بیش از 30 سال فعالیت در حوزه ابزار دقیق همواره به فعالیت خود ادامه میدهیم.

 • ما خود را به جای مشتری و به جای نیاز مشتری گذاشته ایم

این اصل که خود را به جای مشتری بگذاریم از ایده های اولیه ما بوده است، ما فقط فروشنده نیستیم! از اولین تماس با ما تا مرحله نتیجه گیری و انتخاب نهایی بر مبنای نیاز مشتری او را همراهی میکنیم و معتقدیم که فروش کالا نه تنها پایان ارتباط نیست، بلکه شروعی برای تداوم همبستگی است.

ما افتخار میکنیم که در طی فعالیت سامانه میترتولز دوستانی گران بها تر از هر گوهری در اقصی نقاط کشور و حتی فراتر از این مرز و بوم یافته ایم که سرمایه ای بی پایان برای ما خواهد بود.

 • جزئیات

تیم ما به طور مستمر اطلاعات محصولات مندرج در کالاها را بررسی میکنند تا به طور دقیق توضیحات فنی و پارامترهای ابزارآلات در هر محصول به درستی و به روز ارائه شده باشد.

ما عقیده به آگاهی و راستی و درستی داریم، در نتیجه جزئیات برایمان اهمیت دارد.

 • پیشرفت

ما معتقدیم ابزار وسیله ای با ارزش تر از مادیات و دقیقا به منظور پیشرفت طراحی و تولید میشود، به همین جهت در میترتولز هرگز کالایی متفرقه و بی نام و نشان و خارج از استانداردهای جوامع پیشرفته نخواهید یافت و هرگز فروخته نشده و یا حتی ما پیشنهاد کالاهای بی کیفیت هر چند ارزان قیمت (که بعضا سود آورتر هم هست!!) را هرگز نه در معرض دید و نه پیشنهاد داده ایم و نه پیشنهاد خواهیم داد.

معمولا پیشرفت در هر زمینه ای با دقت کردن و دقیق بودن رخ داده است، از این رو ابزار دقیق تست و اندازه گیری یک نوع تمرکز بر روی پروژه است که در نهایت در هر فن و حرفه ای منجر به پیشرفت و نتایج مطلوب در آن زمینه میگردد. پس ما همواره برندها و محصولاتی را پیشنهاد داده و میدهیم که به پیشرفت ما و مجموعه ما در هر شغل و فن و حرفه ای کمک کند نه در قبال مبلغی ناچیز کالایی نا مرغوب Fake و قلابی که نه تنها تحقیقات و زحمات ما را زیر سوال میبرد بلکه در بسیاری مواقع منجر به حوادث، نتایج دور از ذهن، و در نهایت از بین رفتن وقت، افت سرمایه و تخصص میشود.

 • خدمات

سال هاست خدمات قبل از فروش جزء وظایف تعریف شده ما در قبال مشتریانمان است. ما تا مطمئن نشویم که شما آیا ابزار و محصول مورد نظر را درست انتخاب کردید یا خیر، به شما کالا نمیفروشیم.

از دید ما مشتریان به سه دسته تقسیم میشوند، دسته اول افرادی هستند که کاملا میدانند چه کالایی، محصولی و ابزاری را باید خریداری کنند، خوب این افراد بیشتر از سرویس های خرید اینترنتی و خرید آنلاین بهره میبرند تا در وقت و هزینه صرفه جویی کنند تا به هدف اصلی که پیشرفت و چیره شدن به اهداف است نزدیک تر شوند. در سرتاسر ایران عزیزمان این افراد کم نیستند که به ما و رقیبانمان و دوستانمان وفادار مانده اند.

دسته دوم افرادی هستند که قبل از خرید به خوبی از منابع مختلف داخلی و خارجی تحقیق میکنند و بعد از آن ابزار و کالای خود را خریداری میکنند.

دسته سوم افرادی هستند که از حساسیت بالاتری برخوردارند و حتما باید قبل از خرید نهایی از مشاوره و گفتمان بهره مند شوند تا ابزار که وسیله ای تخصصی است را اشتباهی خریداری نکنند. این وظیفه ماست تا با تکیه بر تجربیات و شناخت نیاز صنایع مختلف این عزیزان را در انتخاب نهایی ابزار مورد نظر با شرایط و بودجه اختصاص داده شده راهنمایی و یاری کنیم که تا به امروز در این امر به لطف خداوند پیش قدم و موفق بودیم و نیز همواره این اصل را گسترش خواهیم داد.

خدمات قبل از فروش در میترتولز رایگان ارائه میشود.

 • آنلاین

ما هم آنلاین هستیم و هم سنتی. هم اتوماتیک هستیم و هم منوآل (دستی). ما هم کاملا فول دیجیتال هستیم و هم آنالوگ (چون هنوز فکس میزنیم، هنوز با ایمیل خدماتمون رو به برخی دوستانمون و برخی ارگان ها که نیاز به این درگاه های ارتباطی دارند ارائه میدیم). مشتریامون ما رو هم شب تا صبح و هم صبح تا شب وقت و بی وقت مشاهده میکنند و خریدشون رو انجام میدن (فروش آنلاین) و هم از صبح 8:30 دقیقه تا بعد از ظهر ساعت 18، ساعت ها با تلفن با مشتریامون گپ و گفت میکنیم و دوست های جدید پیدا میکنیم و خدماتمون رو با افتخار ارائه میدیم.

ما معتقدیم پیش رفت تکنولوژی و مخصوصاً اینترنت انسان رو خیلی کمک کرده (اگر صحیح استفاده بشه) مثلاً تو هزینه ها، توی وقت!، توی انتخاب و تحقیق و بررسی و مهمتر از همه محدودیت هامون رو به حداقل رسونده…

پس ما هم سرویس هامون رو روز به روز بهتر و انعطاف پذیر تر میکنیم تا شبانه روز در کنارتون بمونیم.

تحقیق، بررسی و خرید آنلاین ما رو خیلی کمک کرده. در ضمن ما هرروز تا 12 شب روی واتس آپ همچنان به سوالات شما با اشتیاق پاسخ میدیم.

 • لیبل اطمینان میترتولز

به دلیل احترام و با ارزش بودن مشتریانمان و به دلیل اینکه “میترتولز خود را به جای مشتری میگذارد” و نیز برای اطمینان خاطر شما و اطمینان از رسیدن کالای پلمپ به دست شما، از ابتدای فعالیتمان “برچسب اطمینان میترتولز” بر روی کلیه کالاها پلمپ میشود، تا هم ما مطمئن باشیم و هم شما.

 • آخر و اول این مطلب

مشتری پادشاه ماست و مجموعه ما قصر اوست. 

کلیه کالاها در فروشگاه آنلاین میترتولز با تضمین اصالت، ضمانت و گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه میگردد.

 برخی مزایای خرید از فروشگاه Metertools.ir به شرح زیر است:

 • تضمین بهترین قیمت در کل بازار ایران
 • ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برای کلیه کالاها (ما محصول بدون گارانتی نداریم و ارائه نمیدهیم متاسفانه!)
 • تخفیف خرید عمده و مزایای ویژه برای کسبه محترم
 • مشاوره قبل و بعد از خرید برای کلیه کالاهای ارائه شده در فروشگاه
 • فقط ارائه برندهایی که دارای گواهی CE، FCC و FDA هستند
 • تائید و تضمین کیفیت و مرغوبیت سنسورها، متریال و کارائی دستگاه ها وظیفه ماست

با امید به اینکه بتوانیم سهم هرچند کوچکی را در ارائه خدمات و ابزار دقیق به جامعه بزرگ ایرانی ایفا نماییم.


لینک های مفید

Metertools Pro Instrumentations Store

Cem Logo Square Metertools
Uni-Trend Logo
Fluke Logo
Benetech Square Logo At Metertools
Duoyi Square Logo At Metertools
Laserliner Square Logo At Metertools
Lutron Square Logo At Metertools
Kyoritsu Square Logo At Metertools
Sentry Square Logo At Metertools
Mastech Square Logo At Metertools
Hioki Square Logo At Metertools
Flir Systems - Logo
General Tools Logo At Metertools
Testo-Logo-Metertools
Wintact-Logo-Square
ابزار دقیق میترتولز
Envitec-Logo-Square.jpg
بستن سبد خرید من
بستن لیست محبوب
بستن میترهای مشاهده شده
بستن
بستن
دسته‌بندی