Probes-All

انواع پراب و سنسورهای تست

  • پراب یا Probe به معنی کاوشگر میباشد که طیف وسیعی از تست ها برای ابزارآلات دقیق مختلف را در بر میگیرد مانند: پراب دما که به چند دسته تست دمای سطحی، نفوذی و در اشکال میله ای یا سیمی در انواع تیپ ها که محدوده های دمایی مختلفی دارند ارائه میگردد که در صنایع غذا، دارو، ذوب آهن، کوره، ماشین سازی، آلمینیوم، مس و غیره مورد استفاده قرار میگیرند.
  • پراب های مولتیمتر و اسیلوسکوپ ها که به انواع مختلفی مانند سوزنی، گیره ای، نوع سوسماری، نوع کروکودیل مانند و غیره تقسیم میشوند.
  • پراب ها یا کاوشگرهای دوربین های بروسکوپ که برای بازرسی های داخل اجسام باریک و غیرقابل دسترس مورد استفاده قرار میگیرند. این پراب ها از جنس فلکسیبل سخت، ضد آب و ضد روغن و دارای دوربین و لنز در یک سر پراب بوده که این لنزها مدل ها و رزولوشن های مختلفی را در بر میگرند.
  • پراب های تست گاز مانند پراب های میله ای دما میباشند که قادر به تست و تشخیص چندین نوع پارامتر مربوط به احتراق، نوع گاز، غلظت انواع گاز و غیره است.
  • پراب ها در برخی موارد به سنسور ها نیز اطلاق میشوند که قابلیت سنجش مداوم و در طولانی مدت را دارد و به طور عموم کلیه پراب های تست با سوکت های مخصوص نسبت به کاربردشان به یک نمایشگر و پردازنده متصل میگردند تا کاربر به مقادیر اندازه گیری شده به طور دقیق دسترسی پیدا کند و داده ها را نیز ذخیره و بازیابی و یا به اشتراک بگذارد.

ابزارهای اندازه گیری میترتولز

برندهای جهانی دارای حداقل گواهی های CE اروپا و FDA آمریکا

مشاوره رایگان و ارائه راهکار و ابزار مناسب قبل از خرید نهایی

اخد گواهی های استاندارد و کالیبراسیون از سازمان استاندارد ایران

انواع پراب های تست

پراب تست مورد نظر را پیدا نکردید! با ما تماس بگیرید و یا از جستجوی سریع استفاده کنید

بستن سبد خرید من
بستن لیست محبوب
میترهای مشاهده شده بستن
بستن
بستن
دسته‌بندی