Metertools Anemometers Alll Brands

بادسنج، فشارسنج و CFM سنج

  • بادسنج وسیله ای برای سنجش پارامترهای مربوط به هوای عبوری از انواع دریچه، کانال و توربین های مختلف، کیفیت سنجی سیستم های HVA/C، سرمایش و گرمایش و کیفیت هوای منازل، دفاتر کار، استودیوها، سالن های کنفرانس و تاتر، فشار سنجی تایر اتومبیل و دیگر اجزاء هواپیما، سرعت سنجی باد در صنایع و ورزش های مختلف مانند کشتیرانی و کوهنوردی و بسیاری موارد دیگر در جهت ارزیابی دقیق سرعت (Velocity=V)، فشار (Flow=F)، کیفیت (Quality=Q)، دما (Temp)، رطوبت (Humidity) و غیره میباشد، که در محدوده های مختلفی نسبت به نیاز افراد، دستگاه های میتر (اندازه گیری) و سنجش متنوعی تولید و طراحی شده است.
  • نکات مهم برای انتخاب باد سنج مناسب در ابتدا دانستن خروجی سرعت و فشار تقریبی است که نیاز دارید سیستم یا محیط مورد نظر خود را اندازه گیری کنید که معمولا بر مبنای سرعت بر ثانیه، بر دقیقه یا بر ساعت محاسبه میشود. در میترهای مدرن امروزی پارامترهایی مانند دماسنج و رطوبت سنج نیز در یک دستگاه به طور Multifunctional یا چند کاره به طور توکار با دقت و وضوح بالا تعبیه شده است.
  • قبل از خرید نهایی باد سنج مورد نظر میتوانید از مشاوره تخصصی و رایگان میترتولز استفاده کنید تا دقیقا ابزار درست مطابق با نیاز خود را تهیه نمائید.

ابزارهای اندازه گیری میترتولز

برندهای جهانی دارای حداقل گواهی های CE اروپا و FDA آمریکا

یک تا سه سال گارانتی 10 سال خدمات پس از فروش

مشاوره رایگان و ارائه راهکار و ابزار مناسب قبل از خرید نهایی

اخد گواهی های استاندارد و کالیبراسیون از سازمان استاندارد ایران

انواع بادسنج

بادسنج مورد نظر را پیدا نکردید! با ما تماس بگیرید و یا از جستجوی سریع استفاده کنید

 

بستن سبد خرید من
بستن لیست محبوب
میترهای مشاهده شده بستن
بستن
بستن
دسته‌بندی