Metertools Anemometers alll Brands

  • بادسنج وسیله ای برای سنجش پارامترهای مربوط به هوای عبوری از انواع دریچه، کانال و توربین های مختلف، کیفیت سنجی سیستم های HVA/C، سرمایش و گرمایش و کیفیت هوای منازل، دفاتر کار، استودیوها، سالن های کنفرانس و تاتر، فشار سنجی تایر اتومبیل و دیگر اجزاء هواپیما، سرعت سنجی باد در صنایع و ورزش های مختلف مانند کشتیرانی و کوهنوردی و بسیاری موارد دیگر در جهت ارزیابی دقیق سرعت (Velocity=V)، فشار (Flow=F)، کیفیت (Quality=Q)، دما (Temp)، رطوبت (Humidity) و غیره میباشد، که در محدوده های مختلفی نسبت به نیاز افراد، دستگاه های میتر (اندازه گیری) و سنجش متنوعی تولید و طراحی شده است.

  • نکات مهم برای انتخاب باد سنج مناسب در ابتدا دانستن خروجی سرعت و فشار تقریبی است که نیاز دارید سیستم یا محیط مورد نظر خود را اندازه گیری کنید که معمولا بر مبنای سرعت بر ثانیه، بر دقیقه یا بر ساعت محاسبه میشود. در میترهای مدرن امروزی پارامترهایی مانند دماسنج و رطوبت سنج نیز در یک دستگاه به طور Multifunctional یا چند کاره به طور توکار با دقت و وضوح بالا تعبیه شده است.

  • قبل از خرید نهایی باد سنج مورد نظر میتوانید از مشاوره تخصصی و رایگان میترتولز استفاده کنید تا دقیقا ابزار درست مطابق با نیاز خود را تهیه نمائید.

ابزار دقیق میترتولز

بادسنج چیست؟، انمومتر چیست؟، anemometer چیست؟، cfm سنج، سرعت سنج باد، فلوسنج، بادسنج دیجیتال، دبی سنج، HVAC،

بادسنج ، دبی سنج و CFM سنج

مشاوره رایگان و ارائه راهکار و ابزار مناسب قبل از خرید نهایی

اخد گواهی های استاندارد و کالیبراسیون از سازمان استاندارد ایران

لیست خرید
لیست‌محبوب
ابزارهای مشاهده شده
دسته‌بندی